ANKA KURUYEMİŞ

Anka Kuruyemiş olarak en son teknoloji makinelerimiz ile en kalitelisini ve en tazesini üretiyoruz.

Her Anın Tadı

01. Hakkımızda

1958’den bu yana değişmeyen lezzet…

60 yıllık kuruyemiş tecrübesiyle o günden bugüne lezzetinden ödün vermeden tüketicisine ürünlerin en kalitelisini sunan firmamız 10 senedir de soslu mısır çerezi üretimi yapmaktadır.

Mahsulün hasat zamanı mısırın en doğalını yerinden alıp geleneksel üretim anlayışından ödün vermeden son teknoloji kullanarak işleyerek ilk günkü tazeliği ve lezzetini koruyarak tüketicisine ulaştırmaktadır.

En taze ve en kaliteli hammaddeler ile geleneksel üretim yöntemlerine sadık kalarak ürünlerimizi işlemekteyiz. Soslu mısır, iri kabak çekirdeği, Nevşehir kabak çekirdeği ve çiğ siyah ve beyaz ayçekirdeği üretimini ve ihracatını gerçekleştirmekteyiz.

Üretilen ürünleri Avrupa ve Orta Doğu pazarına toptan satışını en hızlı ve güvenilir şekilde sunmaya devam ediyoruz.

02. Vizyonumuz & Misyonumuz

Doğamızda Lezzet Var...

İşimiz doğa ile. Ondan alıyoruz ve en taze şekliyle sizlere sunuyoruz. Toprağa zarar verecek uygulamalardan her zaman kaçınıyoruz. Biliyoruz; doğamız ve toprağımız geleceğimiz…

Yarım asırdır sofralarınıza misafir oluyor, hoş sohbetlerinize eşlik ediyoruz. Diyet yaparken, maç izlerken, film izlerken, mideniz kazındığında sağlıklı atıştırmalık olarak hep yanınızdayız. İlk günkü tadımızdan hiçbir şey kaybetmeden hep de yanınızda olacağız.

Her Tane Hep Taze...

60 yıllık tecrübe ve doğaya olan saygımız ile tüm ürünlerimizin üretim süreci bizzat kendimiz kontrol ediyoruz. Her zaman her bir tanenin taptaze sizlere ulaşması için çalışıyoruz.

03. Değerlerimiz
about-us-values
GÜVENİLİR ORTAK

Karşılıklı ihtiyaçları anlayarak kazan kazan ilkesine dayalı ve etik anlayışa sahip yapıcı çözümler sunmak.

ORTAK AKIL

Anka Kuruyemiş’in insan potansiyelinin fark oluşturmak için bir araya gelerek oluşturduğu güç.

KALİTE

Standartlardan taviz vermeden en iyiyi gerçekleştirmek.

SORUMLULUK

Hedeflere ulaşmak için gereken eylemleri gerçekleştirmek ve sonuçlarını üstlenmek.

6 İHRAÇ YAPILAN ÜLKE
84 ÇALIŞAN
2000 m² ÜRETİM ALANI
4 TON GÜNLÜK ÜRETİM
5128 ADET GÜNLÜK SOSLU MISIR
4155 ADET GÜNLÜK ÇEKİRDEK ÜRETİMİ

04. Müşteri Memnuniyeti Politikamız

1958’den bu yana değişmeyen lezzet…

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde, kaliteli hizmet sunma anlayışıyla ele almak ilk hedefimizdir. Satış öncesinde ve satış sonrasında tüm süreçlerimizi “müşteri odaklı” bir yaklaşımla gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kolayca iletmesi için gerekli iletişim altyapısının sürekliliğini ve erişilebilirliğini sağlamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaç, beklentileri, şikayet ve önerileri doğrultusunda gerçekleşen çözümleri kalıcı hale getirerek sistemi sürekli iyileştirmek her daim en önemli politikamız olmuştur.